co dělat, když to nestihnu

Fórum o projektu Climateprediction

Moderátoři: zdespi, Moderátoři

Pravidla fóra
Radas
Nováček

co dělat, když to nestihnu

Příspěvekod Radas » úte říj 09, 2007 11:38 pm

Mám rozjeté projekty na několika pc. Na několika pc se však počítalo jen sporadicky a tak mám např. zpracováno 7,7% dokončení do 3178h a termín 4.2.2008. Nechat to plavat nebo se počítají bodíky i za částečné výpočty. Dále pokud uvedený projekt, který byl počítán na P3 1G 256 RAM dám na rychlejší pc (pracovní server Xeon 2G, 1G RAM) bude šance na spočítání (doposud to pořád hlásí Using earliest-deadline-first scheduling because computer is overcommited). Ptám se proto, že několikrát se mě stalo, že byl projekt odeslán při např. 75 % a stažena nová práce od nuly.

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » úte říj 09, 2007 11:44 pm

Kredit se u CPDN přiděluje průběžně a deadline neznamená, že po tom datu bude jednotka "serverem zahozena". Lepší ho dopočítat třeba o nějaký ten týden později, než vůbec. Jinak přesun na rychlejší mašinu pochopitelně pomůže.

dejv

Radas
Nováček

Příspěvekod Radas » úte říj 09, 2007 11:47 pm

To jsi mě potěšil. Už jsem to chtěl zrušit. Jinak trochu OT. Měl jsem rozjetý výpočet a zazipoval jsem ho (7-zip) a stáhl na flešku a pak kvůli místu přetahoval na druhou flešku, ale blbec jsem flešku odpojil hned po stažení, protože jsem spěchal, ale ona chtěla ještě chvilku pracovat. Mám na ní ten zip, ale nelze otevřít. Je nějaká utilitka na obnovu zipu. Zkoušel jsem to i na původním flešce obnovit r-studio. Našlo to, ale neobnovitelné.

betr
Začatečník
Začatečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod betr » stř říj 10, 2007 4:33 pm

Nemas tam veskera data a vzhledem k tomu ze ti chybi souvisly blok (ktery na tom mediu nikdy nebyl) - konec souboru, tak (imho) neexistuje zpusob jak to opravit.
[quote="Radas"]To jsi mě potěšil. Už jsem to chtěl zrušit. Jinak trochu OT. Měl jsem rozjetý výpočet a zazipoval jsem ho (7-zip) a stáhl na flešku a pak kvůli místu přetahoval na druhou flešku, ale blbec jsem flešku odpojil hned po stažení, protože jsem spěchal, ale ona chtěla ještě chvilku pracovat. Mám na ní ten zip, ale nelze otevřít. Je nějaká utilitka na obnovu zipu. Zkoušel jsem to i na původním flešce obnovit r-studio. Našlo to, ale neobnovitelné.[/quote]

Zpět na „Climateprediction“