Dočasný přechod z více PC na jeden.

Fórum o projektu Climateprediction

Moderátoři: zdespi, Moderátoři

Pravidla fóra
chasak
Nováček

Dočasný přechod z více PC na jeden.

Příspěvekod chasak » ned čer 17, 2007 10:39 pm

:?: Prosím o radu Vás zkušené. Mám v jednom projektu (konkrétně Clamateprediction) zapojeny tři PC. Každý počítá nějaký úkol. Vzhledem k tomu, že dva z těch tří compů budou teď dva měsíce odpočívat, tak bych rád přenesl jejich úkoly na třetí stroj a až příjde opět jejich doba, tak bych je chtěl zase zaúkolovat, ať počítají svoje původní úlohy. Poradí mi, prosím, někdo, jak to vyřešit? Prohledával jsem různé FAQ, ale nikde jsem na tento problém nenarazil. Děkuji za pomoc Roman Chasák.

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » pon čer 18, 2007 7:53 am

Vítej na fóru. V první řadě nevadí, že se model nebude dva měsíce počítač, na spočítání je rok. Takže pokud to na vypnutých compech nebude vadit, tak tam ty modely klidně nech. Pokud je chceš přenést jinam, komplet adresář s BOINCem vypal na DVD, nebo ho přes flashku přetáhni na jinej comp. Po dvou měsících ho zase přetáhni na původní počítač a pusť.

dejv

chasak
Nováček

Děkuji za odpověď - doufám, že to nebude vadit týmu.

Příspěvekod chasak » pon čer 18, 2007 11:31 am

:Honza_clap Děkuji za odpověď a přivítání. Je to v pohodě, po prázdninách se oba compy zase rozjedou, ale jestli nebude vadit týmu, že mu kvůli tomu bude klesat průměrný kredit? Já to pak doženu připojením více PC do projektů. Roman Chasák

Zpět na „Climateprediction“