Komponenty do PC

Prodám, koupím, vyměním, daruji

Moderátor: zdespi

4D 61 72 74 69 6E=Martin
Expert
Expert

Komponenty do PC

Příspěvekod 4D 61 72 74 69 6E=Martin » pon dub 13, 2009 9:32 pm

Nevim, kolik lidi uz se tady k cemu prihlasilo - hodil by se mi nejaky disk do desktopu, ktery uz pul roku stoji odstaveny - mam doma 5 disku a ani jeden pouzitelny (jeden mrtvy, druhy ma jenom sotva neco pres giga, dalsi uz podle SMARTu selhava, aktualnimu systemovemu disku asi nejak vypadava napajeni (porad se zastavuje a znova roztaci), z posledniho se z nejakeho zahadneho duvodu neda zavest system a pri pokusu o boot z flashky to zamrzne uz v BIOSu.. je to marne :lol: )

--

A kdyz uz se to tady hromadi - mam tady hromadu starsiho hardwaru, ktery se mi tu hromadi, ale je mi lito ho vyhodit..

Takze pokud nekdo hleda nahradni dily:

nějaká CD ROMka LG (mela by jet, byla urcena pro zalozni PC)

zakladni deska i s CPU AMD K6-2, nebo tak nějak - kolem 466 MHz to tuším běží. Vhodné pro někoho, kdo potřebuje ISA sloty ^^

různé RAMky - asi 3x 64 MB SD, 1x 256 DDR-400

další CD ROMka neznámého výrobce

CPU Intel Celeron, kdovi jaky presne, bezi nejspis na 667 MHz

několik grafik - Riva TNT2 (rozhodne potrebuje udrzbu - pri nedavnem prevozu se odlepil chladic, jinak snad porad jede), Woodoo 3 2000 (PCI, byly na ni zoxidovane kontakty tak se vyradila, ale kdyz budete klidne dychat, mozna se rozjede ^^ ), dale nejaka GeForce2 MX 400 a poslední je "nějaká stará ATIna"

---

pokud se najde někdo, koho jsem dostatečně neodradil a něco se mu hodí, at si přinese velký pytel, rád mu to přenechám všechno :lol:

Zpět na „Bazárek“