Sraz v Brně

Srazy, setkání, atd.

Moderátor: zdespi

Pravidla fóra
Jelin
Začatečník
Začatečník

Příspěvekod Jelin » pon čer 18, 2007 11:05 am

Hmm, jak je vidět, tak Murphyho zákony fungují opravdu dokonale. Prostě když se má něco po.rat, tak se to po.ere :(

Pracovní povinnosti jsou (bohužel) někdy důležitější než pařba :cry: Halt, snad někdy příště, pane Špelec...

Tak se tam U Hada bavte, moc se neztřískejte a proboha, doveďte gigadiskovi nějaký baby, nebo vám tam obskáče půl hospody!

:wink:

gigadisk
Začatečník
Začatečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod gigadisk » pon čer 18, 2007 12:36 pm

Jen já pořád nějak nevím kde to u hada je, snad vás poznám podle BOINC triček a čepic :lol:

Jelin
Začatečník
Začatečník

Příspěvekod Jelin » stř čer 20, 2007 1:39 pm

Tož borci, to ste eště furt tak fet, že sem nemůžete hodit nějakó hlášku vo tem, jaké byl pařák :?: :wink:

forest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod forest » stř čer 20, 2007 8:18 pm

Mohu reportovat jediné, z vašeho týmu tam nikdo nedorazil :?

V podstatě jsme se tam sešli dva, pokecali asi 1,5h, pak přešli do druhé hospůdky a tam kecali až do 23h.

Kdyby se příště účastnilo srazu více lidí, bylo by to ale lepší :wink:
Toto je původní fórum Czech National Teamu, které se v listopadu 2006 přesunulo na [url=http://www.czechnationalteam.cz/][b]tuto novou adresu[/b][/url].

Honza

Příspěvekod Honza » stř čer 20, 2007 8:24 pm

Hmm, skoda. To vypadalo na vetsi seslost, jak se lide (predevsim) z Brna vyjadrovali.

Dva lidi jsou prd sraz; kdyz se s dejvem srazime ve meste na pivo nebo jdeme pokecat do radia, tak tomu nerikame sraz.

Bych klidne nekdy do Brna zajel, ale jet sam rovnou z prace/mesta po panelovce, cucat stavu a pak se zase kodrcat nazpatek :?

Chrapat tam v tydnu nemuzu, pac musim rano do prace.

Kdyz se kostuje pivo a cerstvi vzduch v 15 lidech cely vikend, tak to je jina :wink:
[url=http://www.boinc.cz/img/BOINC_Projects_table.png]BOINC Project specifications and hardware requirements[/url]

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » stř čer 20, 2007 11:24 pm

Kdo nechce do Beskyd, musí baběrkovat na pidi srazech v hospodě.....Sulov je Sulov. I když doufám, že v Praze si pivko zase dáme, jak se ta hospoda jmenovala? :D

dejv

gigadisk
Začatečník
Začatečník
Kontaktovat uživatele:

fnuk

Příspěvekod gigadisk » čtv čer 21, 2007 2:16 am

Já tam byl, už alespoň deset minut před tím jsem se procházel od hlavasu na zelňák (měl jsem tam chut na jahody) nam, nikde jsem neviděl partu neopálených borců s boinc tričkama a ani čepicema, tak jsem si šel dát jeden kousek na stojáka a vzal jsem to na svobodák a na čáře jsem dal zmrzku. Chápejte, že dva lidi se nedalo v tom davu najít, sledoval jsem hlavně holky :oops: :D !!!!

forest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod forest » čtv čer 21, 2007 5:44 am

Příště by to chtělo tel. kontakt na sebe, jinak bysme se asi ani dvá nenašli :lol:

Jsem to psal na našem fóru dopředu a i s mapou kde to je. Příště by to chtělo hlavně udělat v pátek, to bude moct určitě víc lidí :wink:
Toto je původní fórum Czech National Teamu, které se v listopadu 2006 přesunulo na [url=http://www.czechnationalteam.cz/][b]tuto novou adresu[/b][/url].

forest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod forest » pát čer 22, 2007 5:23 am

[quote="Honza"]Hmm, skoda. To vypadalo na vetsi seslost, jak se lide (predevsim) z Brna vyjadrovali.

Dva lidi jsou prd sraz; kdyz se s dejvem srazime ve meste na pivo nebo jdeme pokecat do radia, tak tomu nerikame sraz.
[/quote]

Když se sejdu s někým z týmu abychom něco probrali (občas je to potřeba), tak tomu taky neříkám sraz, ale zde mělo přijít lidí několik. Obávám se že hlavní nedostatek byl v tom, že to bylo v pracovní den a k tomu ještě se gigadisk nekoukl na fotky jak alespoň já vypadám aby nás tam našel :?

Navrhoval bych to někdy za měsíc zopakovat s tím, že by to bylo v pátek a případně si vzít i tel. kontakt na sebe abysme se našli.

gigadisk
Začatečník
Začatečník
Kontaktovat uživatele:

forest

Příspěvekod gigadisk » pát čer 22, 2007 6:47 am

Já ti dám fotky chlape, koukej nosit boinc čepici a tričko a každej tě hned pozná. A nebo kdydy jsi měl sestru, která by ten nápis měla tak šikovně ve předu, neprojdu kolem vás tak zasněně. Určitě za to mohla ta bloncka..... :oops: :lol:

forest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod forest » pát čer 22, 2007 5:10 pm

Tričko jsem fakt neměl, protože jsem šel rovnou z práce a tam nosíme trochu jiné oblečení :lol:

Příště si vezmu alespoň čapku pro ty kteří jdou na sraz a neví jak ty ostatní najdou :wink:

LiborA
BOINC Guru
BOINC Guru
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod LiborA » pon dub 27, 2009 2:06 pm

Bohužel jsem se nemohl z rodinných důvodů zajet na Sulov (přeci jen je to z Chomutova trochu z ruky :cry: a měl jsem už naplánovaný jiný program), ale v týdnu 25.5.-29.5. jsem v Brně a zejména 27.5. mám takový plonkový. Takže pokud by někdo chtěl jít posedět a pokecat v naší moravské metropoli :D , tak dejte vědět :)
Moje statistika: http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:6082/.png

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » pon dub 27, 2009 7:58 pm

Mám za to že v tom týdnu jak píšeš mám dovolenou a jeden den jednání v Brně, tak by to mohlo vyjít, musím ale kouknout na ty data v práci, teď sem akorát dorazil z Brna a sem zralej na postel.

dejv

forest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod forest » úte dub 28, 2009 11:57 am

Pokud by v tom z vaší strany nebyl problém, rád se na setkání dostavím a možná i někteří další místní členové CNT :wink:

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » úte dub 28, 2009 9:01 pm

Kouknu snad na ty data zítra, dneska sem se k tomu nedostal, nějak sem se nemohl dostat do pracovního tempa :-D

dejv

Zpět na „Boinc Con“