Diakritika na webu a fóru

Aktuální informace, duležité oznámení

Moderátor: zdespi

Odpovědět
dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Diakritika na webu a fóru

Příspěvek od dejvidek » stř bře 14, 2007 10:10 pm

Diakritika na webu i fóru by už měla být v pohodě, pokud narazíte na problém, dejte vědět. Opravdu to bylo upgradem databáze na novější verzi. Co sem tak zběžně koukal, tak diakritika bude asi špatně u příspěvů, které byly napsány včera během trvání problému. To už se nesrovná, maximálně z nich odstraním diakritiku, aby to nervalo oči. Chybu opravil technik active24. Doufám že mi na to nepřijde faktura :lol: :lol: .
dejv

Honza

Re: Diakritika na webu a fóru

Příspěvek od Honza » stř bře 14, 2007 10:36 pm

dejvidek píše:Chybu opravil technik active24. Doufám že mi na to nepøijde faktura :lol: :lol: .
Jakmile jednou Active24 posle fakturu, uz se toho nejde zbavit.
Dostal(i) jsme kompentaci za rusenou domenu ZDARMA. Jenze na to prisla faktura. Nechal jsem stornovat. Samo o sobe porod na vse posilat autorizovane pozadvky; odpoved prijde mailem ale moje odpoved na mail jiz neni autorizovana, takze zase znovu; o vikendech nepracuje fakturacni; pak tam neni spravny clovek. Po zaslani 2. upominky [3x stornovane neopravnene faktury] uz mi to prestalo zdat byt vtipne, nechal jsem si dat k telefonu asi 5. cloveka, kterym uz byl vedouci uzivatelske podpory ci kdo (ten puvodni uz tam nepracoval) a dostale se mi potreti ujisteni, ze uz se to vicekrat nestane. Po 3-4 telefonech, 3 autorizovanych pozadavcich a asi 5 mailech se to po vic jak mesici podarilo "vyresit". Proste porod ktery nikomu nepreji...
Pak malem zaclo neco podobneho ve firme, kam nam pro zmenu zase fakturu ani upozorneni neposlali a rovnou poslali varovani o ukonceni domene, pokud se nezaplati. A na to, aby zaslali fakturu bylo treba zase jinych 2 autorizovanych pozadavku. :roll:

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dejvidek » čtv bře 15, 2007 12:36 am

Já si nemůžu stěžovat, vše mi bylo vyřešeno k mé spokojenosti. Ale všude jsou jen lidé a ti chybují.
dejv

Odpovědět