Samovolne vyhozeni z tymu

Aktuální informace, duležité oznámení

Moderátor: zdespi

Odpovědět
Rampa
Expert
Expert

Příspěvek od Rampa » pát kvě 11, 2007 10:51 pm

co je nového?
Obrázek

LiborA
BOINC Guru
BOINC Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LiborA » pát kvě 11, 2007 11:46 pm

Rampa píše:co je nového?
NIC :cry:

Jelin
Začatečník
Začatečník

Příspěvek od Jelin » pon čer 11, 2007 12:13 am

Hmm, tak pozoruju, že schíza (anebo evergreen?) jménem "Magor v CPDN" pokračuje...
Žebychom za chvíli opět slavili postup do první stovky :?:

Merlin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Merlin » úte čer 12, 2007 11:10 am

Jelin píše:Hmm, tak pozoruju, že schíza (anebo evergreen?) jménem "Magor v CPDN" pokračuje...
Žebychom za chvíli opět slavili postup do první stovky :?:
Už mi to začínalo chybět. Dlouho byl klid. No nic, tajemný fantom asi dostal kapesné od maminky a mazal opět do internetové kavárničky zlehka zaškodit. Kdo ví, třeba chce být jednou slavným agentem. Těch třicet vteřin na opětovné připojení do týmu klidně obětuji ve prospěch Fantomovy tiché onanie nad uspokojením ze sebe sama. Tuším ale, že už Dr. Freud na tento způsob chování nalezl vhodné vyjádření diagnózy. Mimochodem, vždyť se vlastně nemůže ani pořádně pochlubit. Nebo ano?

Fran
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Fran » ned srp 12, 2007 12:52 am

Koukám, že jsem byl vyhozen z týmu v Predictoru.. A zřejmě nejsem sám, tým je úplně prázdný. Můžete někdo zjistit, co se stalo?

betr
Začatečník
Začatečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od betr » ned srp 12, 2007 3:49 pm

Fran píše:Koukám, že jsem byl vyhozen z týmu v Predictoru.. A zřejmě nejsem sám, tým je úplně prázdný. Můžete někdo zjistit, co se stalo?
No ja jsem taky v Predictoru bez tymu a to uz nekolik dni, jenze ja jsem pod cnt. Na strankach http://predictor.scripps.edu/home.php tym sice mam, ale v bam ne, aktualizace nepomaha.

Fran
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Fran » ned srp 12, 2007 3:55 pm

betr píše: No ja jsem taky v Predictoru bez tymu a to uz nekolik dni, jenze ja jsem pod cnt. Na strankach http://predictor.scripps.edu/home.php tym sice mam, ale v bam ne, aktualizace nepomaha.
Já BAM nepoužívám a v BoincView se mi už zase normálně zobrazuje jako tým boinc.cz... akorát v něm jsem sám.. :?
Doufám, že se na to někdo podívá, ať už je chyba kdekoliv.

PavolR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavolR » ned srp 12, 2007 4:22 pm

Jiz se to tu psalo nekolikkrat boinc.cz nema pod kontrolu dva projekty, ktere mu byly ukradene, a proto zalozil zatim tymy pod nazvem BOINC-CZ. Jedna se o projekty CPDN a Predictor. Jednani, aby tyto projekty byly vraceny do tymu boinc.cz je zdlouhave. Snad se to povede. :)
Obrázek
Obrázek

Fran
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Fran » ned srp 12, 2007 4:30 pm

PavolR píše:Jiz se to tu psalo nekolikkrat boinc.cz nema pod kontrolu dva projekty, ktere mu byly ukradene, a proto zalozil zatim tymy pod nazvem BOINC-CZ. Jedna se o projekty CPDN a Predictor. Jednani, aby tyto projekty byly vraceny do tymu boinc.cz je zdlouhave. Snad se to povede. :)
Aha, o CPDN vím, ale že je stejný problém i s Predictorem jsem přehlédl :oops:
Díky za info.

reALTom
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reALTom » ned srp 12, 2007 5:54 pm

Nevim jestli zdlouhave, nic se o tom ale tady nepise. Reakce adminu projektu mi pripada skoro tak jak od ceske vlady, tzn. mrtvej brouk to jisti... Pritom maj vsechny logy pod palcem a vidi kdo se hlasi jako admin teamu a jaka IP adresa lidi vyhazuje z teamu ven.
Koho zajímají kredity, tak je najde tady:)

FordPrefect
BOINC Guru
BOINC Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FordPrefect » ned srp 12, 2007 7:37 pm

reALTom píše:Nevim jestli zdlouhave, nic se o tom ale tady nepise. Reakce adminu projektu mi pripada skoro tak jak od ceske vlady, tzn. mrtvej brouk to jisti... Pritom maj vsechny logy pod palcem a vidi kdo se hlasi jako admin teamu a jaka IP adresa lidi vyhazuje z teamu ven.
Naprosto souhlasim. Proste neudelaji nic nad ramec svych povinnosti

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dejvidek » ned srp 12, 2007 8:23 pm

Situace je taková, že jediný kdo se k problému postavil čelem byl admin na Rosettě, kde nám tým předali bez problémů. U CPDN sem žádosti vzdal, i když Honza adminy na CPDN zná velmi dobře (ostatně je adminem na jejich fóru) tak prostě foundera nepřehodí ani náhodou, IP nám neřeknou a prostě šmitec a basta. V tomto směru nejvíce komunikoval Honza a bosh (tímto jim patří dík), já sem jim psal asi 2x. U Predictoru sem extra snahu neměl, po cenzuře a chování adminů tohoto projektu sem na tento projekt zanevřel.
dejv
PS. U CPDN by možná pomohlo, pokud by jim napsala většina členů CPDN týmu :)

Musacek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Musacek » pon srp 13, 2007 8:12 am

tak sesmolte dopis kterej by jme mohli na CPDN posilat.... ja neumet moc po anglicku(teda ani jinyma jazykama)

Merlin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Merlin » úte srp 14, 2007 12:45 pm

Musacek píše:tak sesmolte dopis kterej by jme mohli na CPDN posilat.... ja neumet moc po anglicku(teda ani jinyma jazykama)
Nějak si nedovedu představit reakci konzervativních Britů na problém s hackerem - onanistou :lol:
Jen ho nechte, ať se baví, třeba jednou dospěje ( a třeba sežene i holku :wink: )

Bubak
BOINC Guru
BOINC Guru

Příspěvek od Bubak » úte srp 14, 2007 1:30 pm

2 Merlin: Ja si zase dovedu predstavit reakci Britu na problem se zcizenim admin uctu teamu, ktery mel jeste nedavno v nadpisu, ze admin hesla komukoli preda za ucelem zruseni teamu. :-( Neni jim cizi cerny humor, tak se asi docela dobre bavi.

Odpovědět