Samovolne vyhozeni z tymu

Aktuální informace, duležité oznámení

Moderátor: zdespi

Odpovědět
Merlin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Merlin » čtv bře 29, 2007 5:03 pm

Začíná mi to všechno připomínat Mission Impossible 8) . Ale jestli je ten ddejvidek fakt Brňák, tak ve štatlu moc dlouho v utajení nepřežije. Tož, kdo ste z Brna, vemte ho k Hadovi, pak do Zelené kočky a pak ho utopte na priglu. A nebo ne, vemte ho prvním rozjezdem na Cejl, a tam ho vykopněte ze šaliny. :P

Zvonicek
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvonicek » čtv bře 29, 2007 8:38 pm

Res píše:
FordPrefect píše:btw je zajimave, ze ucet ddejvidek@ si zalozil nekdo z jedne nejmenovane brnenske internetove kavarnicky :lol:
Sakra není těch náhod nějak moc? :wink:
Prave. Kde je moc nahod, tam se uz o nahodu nejedna.

Zvonicek
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvonicku

Příspěvek od Zvonicek » čtv bře 29, 2007 8:50 pm

Miiichal píše:...to co jsi napsal na adresu CNT je velmi zavazne obvineni. Netvrdim, ze to nekdo z nich neni, ale nevidim duvod, proc by to s odstupem casu mel nekdo vubec byt. Spis mi to pripada jako hra (uznavam, ze trapna a pro ostatni namahava). Bez dukazu by sis takove prime ukazovani prstem mel odpustit. At uz to tenkrat dopadlo jakkoli.
Napsal jsem to prave proto, ze je zde v CR zvykem se ohanet ruznymi vetami "predlozte dukazy" atd. Dejv mel pravdu, predpokladam, ze je to borec z Aljasky, ktery se denne zivi lovem ryb a semtam zapne BOINC pro zabavu:-) Je zrejme, odkud vitr vane, akorat to nebylo asi ostreji jeste napsano, nevim. Trefena husa nejvic gaga.
ale nevidim duvod, proc by to s odstupem casu mel nekdo vubec byt.
Vlasne se to nikdy nestalo:-) Zamazme to a uz se o tom nebavme:-)
Spis mi to pripada jako hra
A o tom jsem prave psal. Mas pravdu, je to trapne a primitivni...

Jelin
Začatečník
Začatečník

Příspěvek od Jelin » čtv bře 29, 2007 11:44 pm

Merlin píše:..., tak ve štatlu moc dlouho v utajení nepřežije.
FordPrefect píše:...z jedne nejmenovane brnenske internetove kavarnicky
Tož borci, jako origoš rovinové brněnské sokol vám můžu hoknót, že až vyleze zoncna a já vyhópnu z betle, tak to pudu zgómnót. Akorát že těch kafeců je tady hafo, vemte na to jed, že nésme žádné lont, ale pořádné štatl! To taková dědina jako Prágl může před náma tak akorát smeknót!
Takže až toho křiváka lapnu do klepet (to je fuk ešli na Roli nebo na Čáře), zaclómu s ním tak, že z něho vykajluju aji love na betelnó spářku na Súlově. No a pak toho týpka vylifruju na šnelcuk a štandopéde mu hodím mávačku z první glajze třebas někam do Feferónska. Tam si pak bude moct blbnót až do alelujá :Honza_dance
Nésme přeci žádný máčky! Nějaké vylízané magor, které je křivé jak klika vod polepšovny, nás jen tak nerozhodí. Asi si enom léčí svoje rozhozený ego, protože mu zrovna zahla stará... A je přeci úplně fuk, ešli rechnujeme za boincáky nebo nacijonály, hlavně že rechnujeme, né?!

Pozn.: neprošlo redakční ani jazykovou úpravou :lol:

EDIT: Chudák 'bosh, tak ten to asi nepřelóská! :lol: :lol:

'bosh
Pokročilý
Pokročilý

Příspěvek od 'bosh » pát bře 30, 2007 1:32 am

Jelin píše:
Chudák 'bosh, tak ten to asi nepøelóská! :lol: :lol:
To asi ne, ich nicht sprechen sie Deutsch! :) ;)

Miiichal
Banánová odměna
Banánová odměna

Re: Zvonicku

Příspěvek od Miiichal » pát bře 30, 2007 8:19 am

Zvonicek píše:Dejv mel pravdu, predpokladam, ze je to borec z Aljasky, ktery se denne zivi lovem ryb a semtam zapne BOINC pro zabavu:-) Je zrejme, odkud vitr vane, akorat to nebylo asi ostreji jeste napsano, nevim. Trefena husa nejvic gaga.
Nikde jsem nenapsal, ze to dela nejaky "maslo", co ma BOINC jako zabavu. A pokud vim, nejvic jsem se tu ozval JA a BUBAK. Takze jsme podezreli?
Zvonicek píše: Vlasne se to nikdy nestalo:-) Zamazme to a uz se o tom nebavme:-)
Ja se o tom bavim rad, muze z toho byt precedens.
Obrázek

azor666
Moderátor II
Moderátor II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od azor666 » pát bře 30, 2007 8:32 am

Jen se bavte klidne dal. Akorat brnaky ostehujeme salinou do sekce International nebo si najmeme Brnenskeho moderatora tady z praglu na to cumim jak baca do tuzexu :wink: :lol:

Precedenc by byl fajn. Aspon by se konecne hejbla bezpecnost v boinc jako celek.
Správu původního CNT si přivlasnil forest a podniká s ním na své soukromé doméně jinde.
CZ BOINC WIKI

Bubak
BOINC Guru
BOINC Guru

Příspěvek od Bubak » pát bře 30, 2007 10:35 am

2 Ford: Je videt, ze mnozi nechapou tvuj specificky smysl pro huor a berou vse co napises jako 100% pravdu. :-(

2 Azor: Kdyby se zacalo delat neco s bezp. problemy BOINCu, tak by to bylo fajn, obavam se ze problemy jednoho teamu se zcizenim admin. uctu k tomu nikoho v UCB nevyburcujou. :-(

2 All: Cte se mi to tady dost blbe. Je jasny, ze to dela jeden konkretni vysinuty jedinec. Jestli je z nejakeho teamu, nebo teamless je celkem fuk. Z tohodle threadu je bohuzel moc casto citit zast proti jinemu teamu prip jeho founderovi, at uz je to napsany naplno nebo mezi radky. :-( A o co jde? Vsichni pocitame BOINC jako konicka a nic z toho nemame. Nac je tohle obvinovani?

P.S.: O5 gagam, takze budu asi podezdely c.1. :-D

Musacek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Musacek » pát bře 30, 2007 1:30 pm

dejvidek píše: Dobrá připomínka, na všechno bohužel nemyslíme. Ještě vyčkáme na odpověď z CPDN týmu, zda se něco nepohne.
dejv
vim ze cas je relativni ale jak dlouho se bude cekat???

vlcak1
Začatečník
Začatečník

Příspěvek od vlcak1 » pát bře 30, 2007 3:06 pm

Je fakt, že to vyhození se neustále přetřásá. Neustále se kombinuje, na kohosi poukazuje, v ruce důkazy nemaje. Jenže tady sálají emoce z rozdělení a udržet si chladnou hlavu je těžké. Já to plně chápu. Já mám odstup. Nikoho osobně neznám, s nikým jsem se nerozhádal a to, že jsem přešel do BOINC bylo na základě diskuzí v jednotlivých teamech. Prostě obhajoba CNT mi neseděla a proto jsem se rozhodl ..........
Vesele bych pátral dál a pak bych vyhodil výsledky do diskuze. Já jsem v tomto bodě fatalista. Jen jednou jsem tvrdě obviňoval někoho a nakonec to byl člověk, do kterého bych to v životě neřekl.
A když mě někdo zase vyhodí, tak se druhý den opět přihlásím a budu pokračovat dál. Pokud nejde o pivo, jde o hov..... :lol:

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dejvidek » pát bře 30, 2007 9:41 pm

Musacek píše:
dejvidek píše: Dobrá připomínka, na všechno bohužel nemyslíme. Ještě vyčkáme na odpověď z CPDN týmu, zda se něco nepohne.
dejv
vim ze cas je relativni ale jak dlouho se bude cekat???
Dokud nám nenapíšou:
1. Přehodíme foundera.
2. Nepřehodíme foundera, máte smůlu.
3. Nenapíšou vůbec, řekněme do týdne.
U CPDN bych to neviděl jako něco co je otázkou hodin, už vzhledem ke kreditu, který se tahá v CPDN sebou, tak to není horké.
dejv
PS. V uterý sem v Brně, tak snad se zase něco nestane :lol:

Jelin
Začatečník
Začatečník

Příspěvek od Jelin » ned dub 29, 2007 2:24 am

Jak tak koukám, tak jsme v CPDN opět přišli o 42 dušiček :? Takže brzy budeme opět slavit postup do první stovky... Jak to tak vypadá, asi si budu muset zažádat o transplantaci jater :wink:

LiborA
BOINC Guru
BOINC Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LiborA » ned dub 29, 2007 8:21 am

Jelin píše:Jak tak koukám, tak jsme v CPDN opět přišli o 42 dušiček :? Takže brzy budeme opět slavit postup do první stovky... Jak to tak vypadá, asi si budu muset zažádat o transplantaci jater :wink:
Jak už bylo napsáno několikrát, doporučuji přejít do týmu BOINC-CZ, který je "v rukou" členů boinc.cz a ne nějakého hackera. Jinak by asi bylo vhodné tým BOINC-CZ přejmenovat např. na BOINC.CZ - pokud tedy je možné mít dva týmy v projektu jeden psaný velkými a druhý malými písmeny.

vlcak1
Začatečník
Začatečník

Příspěvek od vlcak1 » ned dub 29, 2007 11:03 pm

Já se z toho zblázním. Zase jsme padli.To ale nevadí, hned zítra se přihlásím. Dneska už nemám náladu.

Honza

Příspěvek od Honza » ned dub 29, 2007 11:05 pm

na veci se jeste pracuje, stay tunned.

Odpovědět