Rozdil Rosetta vs. Predictor

Fórum o projektu Rosetta@home

Moderátoři: zdespi, Moderátoři

Odpovědět
kiwee
Nováček

Rozdil Rosetta vs. Predictor

Příspěvek od kiwee » úte čer 06, 2006 11:09 am

Na webu jsem nasel, ze co se tyce cile, tak mezi nimi neni temer rozdil, ale ze v soucasne dobe Rosetta "generuje" v prumeru o neco lepsi vysledky (web na nejake vetsi porovnani mnoha proteinu jsem bohuzel ztratil). Proc teda lidi vetsinou pocitaji Predictora?
A jen tak pod carou: Pri hledani techto porovnani jsem mnohokrat narazil na nazor, ze WCG (a semtam i Predictor) je "zle a spatne". Jako duvod uvadeli, ze se chovaji arogantne atp. Ma nekdo nejakou vlastni zkusenost?

sarha1
Nováček

Příspěvek od sarha1 » úte čer 06, 2006 11:16 am

Nevím jak WCG, ale pravdou je, že Predictor není komunikativní, zatímco Rosetta právě naopak - včetně podrobných informací o směřování projektu a významu konkrétních počítaných jednotek. O rozdílu mezi těmito projekty se na fóru i jinde na stránkách boinc.cz píše dost, v zásadě jde o to, že Rosetta se více věnuje metodice výzkumu chování možných proteinů - hledá optimální cesty, Predictor je zaměřen na chování konkrétních existujících proteinů (a údajně svoje výsledky zpeněžuje - proto asi by mohl být "špatný"). Rosetta má nyní asi 3x větší výpočetní kapacitu než Predictor, ačkoli z hlediska kreditu mám pocit, že je méně výhodná.

azor666
Moderátor II
Moderátor II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od azor666 » úte čer 06, 2006 11:58 am

Debata na toto téma byla zde. I když je trochu zaflákaná OT a fla_me.
Jinak doporučuju hlaveně přízpěvky Duro Kotulic Bunta
Správu původního CNT si přivlasnil forest a podniká s ním na své soukromé doméně jinde.
CZ BOINC WIKI

Dhoom
Nováček

Re: Rozdil Rosetta vs. Predictor

Příspěvek od Dhoom » úte říj 28, 2014 9:08 am

V které statistice se ti objevil? Stránka potažmo link na tu stránku :wink:
Enjoy the real success with cisa certification We offer up-to-dated CISCO exam and high quality Adventist University of Health Sciences with 100% exam pass guarantee University of Cambridge

Odpovědět