Czech National Team and team BOINC.CZ

International discussions and queries, preferably in English. Deutsch wilkommen. Français bienvenu.

Moderátoři: zdespi, Moderátoři

Pravidla fóra
Uživatelský avatar
azor666
Moderátor II
Moderátor II
Příspěvky: 985
Registrován: stř led 18, 2006 9:40 pm
Bydliště: Praha 20 let
Kontaktovat uživatele:

Czech National Team and team BOINC.CZ

Příspěvekod azor666 » čtv led 25, 2007 10:19 pm

Due to the long-lasting conflicts between the co-founders of the Czech National Team (CNT) and a zero advance in the negotiations moderated by the team council the CNT was split.

Team members who disagreed with forest's exclusive leadership and ownership of the CNT have created a new team boinc.cz. This new team keeps its original http://www.boinc.cz domain including the authentic forum with more information about this event.

The CNT's website was relocated to the new domain at http://www.czechnationalteam.cz.Vzhledem k dlouhodobým neshodám mezi zakladateli týmu CNT a neúspěchu při vyjednávání pomocí dalších členů a rady došlo k rozdělení týmu. Tým CNT je nyní umístěn na nově založené doméně http://www.czechnationalteam.cz. Členové, kteří nesouhlasí s forestovým exkluzivním vedením a vlastnictvím týmu CNT, založili nový tým boinc.cz, který pokračuje na doméně http://www.boinc.cz, včetně původně společného diskuzního fora, kde lze také nalézt více informací o těchto událostech.[size=75][i]Translated by [url=http://www.boinc.cz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=51]Honza[/url] & [url=http://www.boinc.cz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=150]KPX-[/url] & gabberattack přeložil gabberattack & [url=http://www.boinc.cz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=51]Honza[/url] & [url=http://www.boinc.cz/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=150]KPX-[/url][/i][/size]

Zpět na „International“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host