Jakou hudbu poslouchate ???

Obecné fórum o čemkoliv, off-topic záležitosti.

Moderátoři: zdespi, Moderátoři

Pravidla fóra
shafa

Re: What :-)

Příspěvekod shafa » pon říj 31, 2005 7:10 pm

[quote="forest"][quote="M1.LaN"][quote="forest"]Můj nejoblíbenější hudební žánr je gothic Rock :wink:[/quote]

Nejaka skupina jestli nahodou znam :) nebo nezam ....[/quote]

Tak třeba: Gamma Ray, Armored Saint, TNT, Type O Negativ, Paradise Lost, The Cure, Mission, staré Halloween ............ prostě starý dobrý gothic rock z 80-tých let.

I když mně v té době bylo pár let, zhruba v roce 1990 jsem se s tímhle žánrem setkal asi poprvé a byl jsem z něj tak nadšený, že od té doby pro mě neexistuje nic lepšího. Škoda jen že tuhle hudbu dnes prakticky nikdo nehraje :cry:[/quote]

Vidis,

a ja si pod pojmem Gothic Rock predstavoval vpodstate jen XIII. Stoleti (jasne, a Sisters of Mercy), a tajne jsem doufal, ze pokud je mas tak urcite budes mit HNF, ktere bohuzel nikde nemuzu sehnat :-(
Naposledy upravil(a) shafa dne úte lis 01, 2005 1:10 am, celkem upraveno 1 x.

Bugi
Expert
Expert
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bugi » pon říj 31, 2005 8:29 pm

Paradise lost je Gothic rock? Jdu si pustit Draconian times. :wink:
Jsem členem CNT. Kdo je víc?

Honza

Příspěvekod Honza » ned lis 13, 2005 10:05 pm

Momentalne jsem vyhrabnul Cat Rapes Dog - Moosehair Underwear (1994), protoze musim predelavat forum a docela to vyhovuje memu rozpolozeni.

Zna to nekdo?

P.S. Obvykle posloucham rytmicky klidnejsi a slovne slusnejsi veci :lol:

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » ned lis 13, 2005 10:48 pm

Tak právě váhám, jestli vyrazim v pátek na Tiësto CEE Tour 2005 do T-Mobile arény, zatím je problém nacpat auto lidma :D Loni byl Tiësto dost dobrej a i atmosféra byla vynikající - ono 14tis lidí udělá své. :) Nechystá se tam náááhodou někdo z týmu?

2Honza: To co posloucháš mi nic neříká, copak to je za brutalitu? :D

dejv
Naposledy upravil(a) dejvidek dne ned lis 13, 2005 10:53 pm, celkem upraveno 1 x.

Honza

Příspěvekod Honza » ned lis 13, 2005 10:51 pm

Hele, to ja bych mozna sel...prazaci se nejak na sraz nemaji, tak muzem nekam zaparit, jestli budu v Praze :idea:

Honza

Příspěvekod Honza » pát lis 18, 2005 8:51 pm

OK, tak dejv uz je v T-Mobile arene, Miras na ceste, ja uz se taky balim, Miichal by mel byt taky, takze to slibuje slusnou akci :Honza_dance

Honza

Příspěvekod Honza » sob lis 19, 2005 11:45 am

Musim rict, te akce Tiesto v TMO se moc podarila.

Jsem rad, ze jsem mohl trochu poznat Mirase...pusobil na mne velmi duveryhodnym dojmem...snab bych se ani nebal mu sverit databazi!

A taky ze jsem poznal Miichala a mohl ho pozvat na pivo - moc sympaticka osobnost.

Akce se moc podarila; velmi prijemne mne prekvapil Quintin a hral fakt super, Le Blanc mne tolik nenadchnul...jako by to bylo trochu nevyrazne, odsobnene. Samosebou to pak dohnal Tiesto, ktereho navstevnici vrele vitali. Skutecne dobra byla i videoprojekce a lasery.

Verim, ze kluci hodi par obrazku nebo short video...

Higgi
BOINC Guru
BOINC Guru
Kontaktovat uživatele:

Helloween

Příspěvekod Higgi » sob lis 19, 2005 2:10 pm

Tak pokud nás nezastaví sníh, či stupidní řidiči, tak se dnes budeme s kámošema v ČEZ Aréně, v Pardubkách, kochat koncertem Helloween.

Jinak, kdyby měl někdo z vás chuť, tak 17.12. razíme do KD Opatov (Praha4) na Judas Priest Revival a 22.12.do klubu Vagon na JetBeat. Budem rádi, když se někdo z vás přidá...Nejvíc já,třeba bychom někoho z přítomných známých ukecali na BOiNC...
Není důležité jak rychle počítáte, ale to, že počítáte.

Miras
Expert
Expert

Příspěvekod Miras » sob lis 19, 2005 5:14 pm

Akce to byla výborná, jen co je pravda. Le Blanc mě taky docela zklamal, ale zas na druhou stranu sem byl aspoň na Tiesta odpočatej :D

Někoho z týmu sem potkal poprvý, zklamání to rozhodně nebylo. S takovejhlema lidma bych se klidně rád potkával i častěji :wink:

Co se týče obrázků, tak co by člověk chtěl od mobilu, ale pro představu jaká byla atmosféra to stačí. Spíš sem natáčel než fotil, dám ti to v úterý, můžem něco z toho zveřejnit :wink:. Já to moc kam dát nemám...

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » sob lis 19, 2005 9:21 pm

Našel sem první fotoreport z té akce. Je na [url=http://www.techsound.cz/fotos/Ti%EBstoceeTourbyCarlos/index.htm]techsound.cz[/url]. Musím říct, že se akce velmi povedla. Nějak sem ani nedoufal, že se v hospodě sejdem, nakonec dorazil jak Honza tak Miras, Miiichal už byl uvnitř toho pekla :D.

Ale každá akce má svoje mouchy :D Honzovi vykradli auto a já cestou najel na nějakej plech nebo co to bylo u skoro totálně urval poslední část vejfuku, jen tak tak sem ho dovezl domů, takže veselo i ta. Domů sem dorazil v sedm hodin a v osm vstával do práce, to jak sem asi vypadal si domyslíte :lol: Nevím jak jsou akce teď, ale v plánu mám Ferry Corstena a to 18. února 2006 (nebo tak nějak).

dejv

Miras
Expert
Expert

Příspěvekod Miras » sob lis 19, 2005 9:58 pm

[quote="dejvidek"]Honzovi vykradli auto[/quote]
Aj, nemilé, to mě mrzí...
[quote="dejvidek"]a já cestou najel na nějakej plech nebo co to bylo u skoro totálně urval poslední část vejfuku[/quote]
Taky nemilé. Ale už bys měl bejt zvyklej že cesty do/z Prahy nebejvaj bezproblémový :)
[quote="dejvidek"]Domů sem dorazil v sedm hodin[/quote]
Prvě sem chtěl jít i na after party, ale doprovázel sem návštěvu na hlavák a vracet se mě pak už nechtělo. Do postele sem se dostal taky v sedm a vstával sem v jednu :D
[quote="dejvidek"]Nevím jak jsou akce teď, ale v plánu mám Ferry Corstena a to 18. února 2006 (nebo tak nějak).[/quote]
Nic podobný velikosti jako Tiesto (v Praze) až do Transmissionu v únoru není. Už se na něj těším :wink:

//EDIT: Fotky se teď začnou množit, trošku kvalitnější už se objevily i na [url=http://www.techno.cz/party/report/fotky.php?dir=patrik/2005/1118tiesto]technu.cz[/url]

Miiichal
Banánová odměna
Banánová odměna

Příspěvekod Miiichal » sob lis 19, 2005 11:42 pm

[quote="dejvidek"]............... nakonec dorazil jak Honza tak Miras, Miiichal už byl uvnitř toho pekla :D. [/quote]

Ale nakonec jsme se sesli :) za coz jsem byl rad... Hezkej byl nas postup smerem vpred "v zebricku" (chapej v tlacenici). Rozhodne byl ruchlejsi nez na BOINCu ;))) Nevim kam se pak ostatni ztratili, tempo drzel Miras, ackoli kdyz jsem se pak opiral nakonec i o zabradli (jo, byl jsem az vepredu), tak uz jsem ho nevidel :(( a bohuzel nikde za mnou ani ostatni... fotky mam z mobilu taky, az se jima prohrabu, kdyztak je nekam hodim (bude-li zajem)...

Mejte se fajn
[img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:6968/.png[/img]

Bob van Sikorski
Začatečník
Začatečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bob van Sikorski » sob lis 19, 2005 11:42 pm

filmove a herni (i [url=http://bart.overclocked.org/]klepkovo[/url] a [url=http://www.chicajo.com/]chicajovo[/url] remixy) soundtracky, blize to asi nema smysl rozebirat.

btw znate?

[url=http://www.mirsoft.info/index.php]Games music and soundtracks[/url]

[url=http://sshock2.com/ss2mmdb/music.htm]sshocka2[/url] (nutno priznat ze shock1 je stejne dobrej, koneckoncu Terry Brosius aka Shodan (ad.), Greg LoPiccolo a dalsi lide z te jejich kapely co delala soundtrack... no, co dodat)

btw staci googlit :-)

Miras
Expert
Expert

Příspěvekod Miras » sob lis 19, 2005 11:56 pm

@Miiichal: No, vzhledem k tomu že předchozí dvě noci sem prokalil a Le Blanc mě nijak nezaujal sem si šel sednout :D. Pak sme to nijak nehrotili, stáli sme zhruba uprostřed, pod tou kostkou na stropě. První půl hoďky ani tam nebylo hnutí, ale pak se to uvolnilo a bylo to v pohodě.

Na nějaký tlačení se dopředu nemám postavu, vejšku, ani nervy :lol:

dejvidek
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dejvidek » ned lis 20, 2005 3:24 am

2Miiichal: Šli sme se s Honzou napít a abych pradu řekl, nějak sem neměl nervy se zpátky tou masou lidí probírat. Ke všemu sem vždycky stál na místě, kde "vedla dálnice" takže pořád někdo kolem chodil, hrůůza. Pařili sme na tribuně, super výhled, místa habaděj a blízko to bylo na záchod i na bar. :D

dejv

Zpět na „Ostatní diskuse mimo mísu“